Великолепетиська селищна рада

Робочий візит до Великолепетиського дитячого ясла-садка №2 «Ромашка»

Дата: 02.07.2021 10:50

30 червня селищний голова Максим Колокот, начальник соціально-культурного відділу селищної ради Тетяна Трохименко у робочому порядку відвідали Великолепетиський дитячий ясла-садок №2 «Ромашка». Під час свого візиту керівники поспілкувалися із працівниками і директором закладу Ольгою Макаровою. Спільно обговорили ряд хвилюючих питань та проблем.

Ольга Андріївна розповіла чим живе садочок, провела гостям коротеньку екскурсію, розповіла про найбільш болючі потреби і поділилася досягненнями. Максим Вікторович відзначив гарну роботу дошкільного закладу, взяв на контроль усі хвилюючі питання.