Піротехнічним підрозділом аварійного рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Херсонській області вилучено вибухонебезпечний предмет для його знешкодження

Дата: 02.07.2021 13:38

02 липня 2021 року у селищі Велика Лепетиха при проведені господарських робіт на території свого домоволодіння домовласник знайшов предмет, схожий на артилерійський снаряд часів другої світової війни, про що проінформував в негайному порядку 12-ту Державну пожежно-рятувальну частину 4-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Херсонській області.

На місце події відразу було направлено спільно з представниками Національної поліції ідентифікатора вибухонебезпечних предметів 12 ДПРЧ 4-го ДПРЗ ГУ ДСНС у Херсонській області для вилучення та знешкодження Піротехнічним підрозділом аварійного рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Херсонській області вибухонебезпечного предмету – артилерійського снаряду 76 калібру часів ІІ світової війни.

Закликаємо жителів територіальної громади при виявлені вибухонебезпечних предметів та схожих на них – негайно телефонувати 102 та 101