Проєкт рішення сесії селищної ради "Звіт про виконання бюджету Великолепетиської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року"

Дата: 16.07.2021 18:10

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проєкт РІШЕННЯ

______ сесії селищної ради VIІІ скликання

_______________№______

Звіт про виконання бюджету

Великолепетиської селищної

територіальної громади

за І півріччя 2021 року

21535000000

Керуючись статтею 143 Конституції України, статтями 43, 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, положеннями статті 80 Бюджетного кодексу України селищна рада констатує:

До загального фонду бюджету селищної територіальної громади мобілізовано доходів у сумі 25635,3 тис. грн., що складає 107,7 % від плану, понад план отримано 1823,8 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 21,9 %, або на 4600,5 тис. грн.

За звітний період бюджет отримав стовідсотково з державного бюджету базову дотацію в сумі 3063,6 тис. грн. Для забезпечення фінансування переданих бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я отримано додаткової дотації 492,8 тис. грн. (100 %).

З державного бюджету стовідсотково надійшло освітньої субвенції в розмірі 17848,2 тис. грн.

Також у повному обсязі надійшли з обласного бюджету цільові субвенції на: надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами; на здійснення переданих видатків у сфері освіти; на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я.

Іншої субвенції з місцевого бюджету отримано 1260,7 тис. грн.

З урахуванням міжбюджетних трансфертів надходження до загального фонду бюджету селищної територіальної громади склали 49272,5 тис. грн., що становить 103,7 % до планових призначень.

До спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади (без урахування власних надходжень бюджетних установ) протягом І півріччя поточного року надійшло 148,1 тис. грн. На рахунки головних розпорядників коштів надійшло власних надходжень бюджетних установ у сумі                1335,1 тис. грн.

Касові видатки загального фонду бюджету селищної територіальної громади склали 51729,5 тис. грн, що становить 82,6 % від уточненого плану на звітний період.

Галузі освіти, охорони здоров’я, культури профінансовано на рівні        65,7-88,6 %.

Всього на оплату праці направлено 42215,4 тис. грн. або 81,6 % всіх видатків.

Касові видатки на оплату спожитих бюджетними установами енергоносіїв становлять 6187,2 тис. грн.

Із резервного фонду непередбачених видатків бюджету селищної територіальної громади за звітний період кошти не виділялись.

Видатки спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади профінансовано в сумі 1598,1 тис. грн.

Кредиторська заборгованість загального фонду бюджету селищної територіальної громади станом на 01 липня 2021 року складає 67,1 тис. грн. по заробітній платі (за рахунок коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету).

Дебіторська заборгованість бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів бюджету селищної територіальної громади станом на                    01 липня 2021 року становить 13,8 тис. грн, яка виникла внаслідок проведеної попередньої оплати на здійснення підписки періодичних видань.

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання загального фонду бюджету селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року по доходах у сумі – 49272,5 тис. грн., та видатках – 51729,5 тис. грн, з перевищенням видатків над доходами у сумі 2457,0 тис. грн за рахунок залишку, що склався на початок року; по доходах та видатках спеціального фонду – в сумах 1483,2 тис. грн. та 1598,1 тис. грн. відповідно, з перевищенням видатків над доходами у сумі 114,9 тис. грн.

Селищний голова                                                                        М. КОЛОКОТ