Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 29.07.2021 10:19

Навіщо ми вивчаємо основи ведення співбесіди з роботодавцем. Якщо вам коли-небудь доводилося шукати роботу, ви зрозумієте, наскільки важливою є перша співбесіда з роботодавцем. За роки рекрутингової роботи у Службі зайнятості, фахівцям довелося почути багато реальних історій клієнтів про те, як можна «провалити» співбесіду при прийомі на роботу.

На першій співбесіді з роботодавцем формується перше враження про вас гарне чи не зовсім.

На групових заняттях - тренінгах «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» клієнтів навчають мінімізувати ризики невдалих співбесід та надають змогу ознайомитися з типовими запитання роботодавця, підготувати «заготовки» відповідей на них; навчитися коротко конкретизувати свої професійні та додаткові вміння; спокійно реагувати на провокаційні запитання без самовпевненості та зверхності; використовувати вербальне та невербальне спілкування; робити паузи; цікавитись наслідками співбесіди; бути реальними-собою. Тренінги - це не лише лекція, це практичні вправи, це обговорення - діалог і звичайно - це нові знання.

Ознайомитися з графіком семінарів можна у приміщенні Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою : Велика Лепетиха, вул. Миру 16 а, або зателефонувавши за №0956977101.