Великолепетиська селищна рада

Дата: 17.08.2021 17:22

23 серпня 2021 року набирає чинності Закон України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який прирівнює е-паспорти до паперових чи пластикових. Е-паспорти доступні лише тим українцям, які мають ID-картку або біометричний закордонний паспорт.

Жителі Великолепетиської громади зможуть користуватися цифровими паспортами при отриманні адміністративних послуг у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради у таких самих випадках, коли законодавством передбачено подання та застосування копій паспорта громадянина України.

Для шерингу документів в Дії (можливості отримання копії цифрових документів) створено Дія.QR

Як працює Дія.QR:

1. Користувач зчитує QR-код, щоб поділитись цифровою копією. Сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті розділу “Документи” застосунку Дія.

2. Користувач у Дії підтверджує передачу своїх даних. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів з вашою адресою. Користувачу просто потрібно натиснути “Надіслати”.