Великолепетиська громада
Херсонська область, Каховський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Податкова інформує

Дата: 19.08.2021 11:48
Кількість переглядів: 35

Увага! Питання дня: одноразове декларування

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі опублікувала відповідь на запитання: "Чи може бути зменшена ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?"

Детально ознайомитись з інформацією щодо відповіді на питання можна за посиланням: https://bit.ly/3gg0sYT. 

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX». 

 

Що таке земельна ділянка та хто такі землекористувачі?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.

Відповідно до ст. 14 п. 1 п.п. 73 Податкового кодексу України землекористувачі - юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди.

Відповідно до ст. 14 п. 1 п.п. 74 Податкового кодексу України земельна ділянка - частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, цільовим (господарським) призначенням та з визначеними щодо неї правами.

Підписатись на сторінку Facebook Державної податкової служби України.

Підписатись на телеграм-канал ДПС.

 

ДПС розпочинає серію публікацій актуальних питань-відповідей щодо подання звітності FATCA

Державна податкова служба України розпочинає серію публікацій відповідей на актуальні питання щодо подання звітності FATCA, з якими звертаються платники до органів ДПС.

Це допоможе платникам зручно та швидко отримувати необхідну інформацію.

З детальною інформацією щодо податкової звітності по закордонних рахунках (FATCA) можна ознайомитися в банері FATCA на вебпорталі ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/fatca.

Сьогодні «питання дня» щодо звітування FATCA: Чи потрібно за 2014 рік подавати лише один звіт, станом на 31.12.2014?

Відповідно до Угоди FATCA у Додатку І п. Е пп. 1 зазначається, що: «Якщо раніше існуючий рахунок фізичної особи є “рахунком на велику суму” на 30 червня 2014 року, то звітна фінансова установа України повинна здійснити процедури розширеної перевірки, які наведені у пункті D цього розділу стосовно такого рахунку до 30 червня 2015 року. Якщо на підставі цієї перевірки такий рахунок ідентифікований як підзвітний американський рахунок до або на 31 грудня 2014 року, то звітна фінансова установа України повинна надати запитувану інформацію стосовно такого рахунку за 2014 рік у першому звіті щодо рахунку та у подальшому щорічно. Якщо встановлено, що рахунок є підзвітним американським рахунком після 31 грудня 2014 року або до 30 червня 2015 року включно, то від звітної фінансової установи України не вимагається надавати інформацію щодо такого рахунку за 2014 рік, але повинна у подальшому надавати інформацію щодо такого рахунку щорічно».

Нагадуємо, що на виконання УГОДИ між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA) проходить подання звітності FATCA.  Граничний строк подання – 1 вересня о 00.00 за київським часом.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

 

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь