Визначено переможців конкурсу проєктів соціальної дії серед мешканців Великолепетиської громади. Конкурсною комісією визначено 4 проєкти переможці серед 8 заявок, поданих на участь у конкурсі.
Отже, переможцями в конкурсі стали наступні проєкти:

1. «Облаштування дитячого майданчика «Місце щасливих дітей» дитячого садка «Берізка» Великолепетиської селищної ради (менеджер проекту Тетяна Хребтова)

2. «Мистецький майданчик (облаштування вільного простору для роботи виставкової зали)» (менеджер проекту Олена Шеховцова)

3. «СМАРТ-ІНТЕРАКТИВ» (менеджер проекту Наталя Мітяєва)

4. «Відроджуємо гончарство нашого краю» (менеджер проекту Інна Ковпей)

Щиро вітаємо переможців та дякуємо за активну життєву позицію всім учасникам які прийняли участь у конкурсі.

Нагадаємо, що місяць тому Великолепетиська селищна рада та Фонд «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Програми розвитку локальних ініціатив 2021 оголосили конкурс проєктів соціальної дії серед мешканців громади. Усі бажаючі мали змогу запропонувати на конкурс свою ідею розвитку Великолепетиської громади та вирішення локальних проблем впродовж короткого часу, отримавши фінансову підтримку на її реалізацію.

Вся проєктна діяльність має відбуватися у межах 16 серпня – 10 жовтня 2021 року.