Футбольний турнір серед аматорських команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України

Дата: 22.08.2021 15:57

22 серпня на Великолепетиському стадіоні «Колос» відбувся відкритий футбольний турнір серед аматорських команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Цього року за перемогу в турнірі змагалося шість команд: Великолепетиської, Іванівської, Нижньосірогозької, Верхньорогачицької, Горностаївської громад та міста Кам'янка- Дніпровська.

З вітальним словом до присутніх команд та вболівальників звернувся Великолепетиський селищний голова Максим Колокот, який привітав всіх з прийдешніми головними державними святами та побажав учасникам турніру гарної гри і перемоги.

Гостинно привітали всіх і творчі працівники комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури»: ведуча урочистої частини відкриття турніру Наталія Дмитренко, танцювальний колектив «Карамель» (керівник Олена Коноваленко), солісти закладу: Світлана Кокляр, Анна Антипенко та учасник концертних програм Віктор Дацько.

У підсумку зіграних запеклих та виснажливих ігор результати виглядають наступним чином:

I місце- с. Первомаївка; Верхноьрогачицької громади

II місце – м. Кам'янка – Дніпровська;

III місце – смт Нижні Сірогози;

IV місце - смт Велика Лепетиха

Після закінчення ігор відбулася урочиста церемонія нагородження учасників турніру. Призи вручали селищний голова Максим Колокот, начальник соціально-культурного відділу Великолепетиської селищної ради Тетяна Трохименко. Велика подяка за спонсорську підтримку Миколі Коноваленку, Андрію та Станіславу Нікітчукам, Василю Ларіну, Євгену Карпенко.