Відбулося перше засідання конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу «Символіка громади»

Дата: 27.08.2021 15:55

27 серпня відбулося перше засідання конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу «Символіка громади» Великолепетиської територіальної громади. Під час засідання розглянуто чотири подані пропозиції, проведено перевірку конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам. Після чого усім претендентам рекомендовано внести до своїх заявлених робіт незначні корективи. По завершенню було вирішено провести друге засідання комісії через десять днів для обрання трьох основних претендентів на перемогу.

Нагадаємо, що на початку серпня Великолепетиською селищною радою оголошувався конкурс на створення офіційної символіки Великолепетиської територіальної громади. Подати заявку на участь у конкурсі можна було до 25 серпня. Після визначення трьох претендентів на перемогу, на сайті селищної ради (чи сторінці Facebook) буде оголошено онлайн голосування. У результаті, символіка територіальної громади затверджуватиметься сесією Великолепетиської селищної ради.