Продовжується робота covid-патрулів

Дата: 31.08.2021 09:26

На території Великолепетиської селищної ради, в зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19, для недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-патрулі в складі представників селищної ради, відділення поліції №2 Каховського РВП ГУ НП у Херсонській області, Великолепетиського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжують перевіряти дотримання протиепідемічних правил.

Перевіряються заклади торгівлі та обслуговування населення щодо дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Під час обстежень першочергово увага спрямовується на проведення профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних заходів, а саме: використання засобів індивідуального захисту продавцями, особлива увага звертається на забезпечення проведення дезінфекції контактних поверхонь, необхідність постійного інформування відвідувачів відповідних закладів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватись, та про профілактику коронавірусної хвороби COVID-19, дотримання встановленої кількості покупців в магазині.