Дата: 03.09.2021 14:21

Днями відбулася робоча зустріч в.о.  директора Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ  Гелени Кущ  з  головою сільськогосподарського товариства  з обмеженою відповідальністю "Південне" Юрієм Головим. СТОВ «Південне»  - одне з потужних, ринкоутворюючих сільськогосподарських підприємств Великолепетиського району. У нас налагоджені тісні та плідні взаємовідносини.

Під час зустрічі   було обговорено ряд  питань, що стосуються ситуації на ринку праці,  співпраці та взаємодії з підбору кадрів, закінчення сезонних робіт, організації тимчасових робіт, навчання на перспективу та проведення інформаційно  - роз’яснювальної роботи. "Вирішення питання зайнятості населення неможливе без тісної співпраці та діалогу між службою зайнятості і роботодавцями" - зазначила Гелена Кущ. "Сподіваємось, що і надалі ми з вами будемо співпрацювати та надихати інших роботодавців до дружнього діалогу та плідної співпраці".

Великолепетиська районна філія Херсонського ОЦЗ