Кредити для аграріїв та сільських мешканців на будь-які цілі

Дата: 17.09.2021 13:47

АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція).

В Україні працює з 1993 року, входить до списку самих надійних банків України. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків України тощо.

Одним з основних напрямків банківської діяльності є фінансова підтримка АГРО СЕКТОРУ УКРАЇНИ, в тому числі через програми споживчого кредитування на будь-які цілі до 1 000 000,00 грн без застави та поручительства.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке прийняття рішення, спрощені умови, можливість подати заявку онлайн, перейшовши на сайт Банку за QR-кодом.

Особливості кредиту

• Без застави на будь – які цілі
  • Перекредитування на вигідних умовах на більшу суму та строк

Строк кредитування

Від 3-го місяців до 6-ти років

Сума кредиту

Від 10 000,00 грн.

до 1 000 000,00 грн.

Метод погашення кредиту

Ануїтет

Наявність Поручителя

Без Поручителя

Вікові обмеження Позичальника

Від 23 до 70 років

Дострокове погашення кредиту

Без будь-яких обмежень та додаткових витрат

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ

•         Паспортний документ та ідентифікаційний номер

•         Довідка про отриманий дохід від здавання відповідної сільськогосподарської продукції (в тому числі молока), надана переробним підприємством/заготівником не менше ніж за останні 6 місяців (за наявності).

•         Довідка місцевого органу державної влади або органу місцевого самоврядування (управління с/г ), що підтверджує наявність житла/нерухомості, земельної ділянки та/або тварин в господарстві

•         Договір оренди земельної ділянки

•         Документи, що підтверджують наявність у власності транспортних засобів та/або сільськогосподарської техніки

За детальними умовами кредитування та переліком необхідних для отримання кредиту документів та загальною вартістю кредиту звертайтеся у відділення  АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», яке розташоване за адресою:

смт. Велика Лепетиха, вул. Чкалова, 23-А або за телефоном +38 067-552-14-15; +38 066-606-42-45; (05543) 2 23 76