Дата: 22.09.2021 16:43

Підсумки проведення Олімпійського тижня, олімпійського уроку та заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту України. По всій території Великолепетиської громади було проведено ряд  спортивних заходів  різних напрямків.

10 вересня - Відкриття Олімпійського тижня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Цього дня на центральній площі селища проведено спортивну руханку та крос. Також  відбулися змагання серед шкіл Великої Лепетихи та старостинських округів нашої громади. Проведені змагання із силових видів спорту а саме: гирьовий спорт, підтягування, серед юнаків,серед дівчат згинання розгинання рук в упорі на лавці, підйом тулуба(прес) на тренажері.

Також відбулися змагання з футболу серед школярів 2007-2008 р.н.та 2009-2010 р.н. Переможці нагороджені грамотами,медалями та призами. Також в рамках Олімпійського уроку проведено майстер клас від кандидата в майстри спорту з важкої атлетики  та гирьового спорту, 83-х річного Тарасевича Валентина Васильвоича.

11 вересня  проведені змагання з волейболу у Великій Лепетисі на території Яхт-клубу,переможці  нагороджені грамотами та медалями.

13 вересня -  змагання з малюк-болу серед дітей молодшого шкільного віку (с.Князе-Григорівка)

14 вересня відбувся  спортивний флеш-моб та змагання з волейболу  (с. Катеринівка)

15 вересня проведено Веселі старти та спортивні Естафети (с. Костянтинівка)

16 вересня - змагання з настільного тенісу (с.Мала Лепетиха)

Дякуємо усім, хто взяв участь у проведених спортивних заходах. Бажаємо усім подальших успіхів та спортивних перемог!