Робоча зустріч з представниками Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ

Дата: 22.09.2021 10:23

21 вересня відбулася робоча зустріч т.в.о. директора Світлани Бойко та заступника начальника відділу надання соціальних послуг Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ Гелени Кущ з головою Великолепетиської селищної ради Максимом Колокотом. Громаду створено зовсім недавно, але багато нових ідей обговорюються та втілюються в життя.

Не стоїть осторонь і Великолепетиська районна філія Херсонського ОЦЗ. Знаючи, що в проекті громади створення потужного комунгоспу з благоустрою, а проблема в кваліфікованих кадрах існує, Великолепетиська районна філія Херсонського ОЦЗ запропонувала свої послуги, а саме навчити робітників з благоустрою за професією "Озеленювач" на базі Херсонського ЦПТО. Озеленювач – це працівник, який займається озелененням території , створює красу в парках за допомогою клумб, газонів, охайно доглянутих дерев, квітучих кущів. Запропонована послуга зацікавила голову громади Максима Колокота. Є домовленості працювати в цьому напрямку.

Великолепетиська районна філія Херсонського ОЦЗ