Робочий візит до м. Нова Каховка

Дата: 28.09.2021 09:32

27 вересня Великолепетиський селищний голова Максим Колокот разом із заступником Вадімом Сайдулаєвим та секретарем ради Людмилою Лич здійснили продуктивний робочий візит до м. Нова Каховка. Там вони мали нагоду заслухати звіт про підсумки роботи голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря та поспілкуватися з присутніми посадовцями щодо поточних, подекуди болючих питань Великолепетиської громади.

Зокрема Максим Вікторович акцентував увагу на проблемах медицини в громаді, залучився підтримкою стосовно вирішення нагальних питань. Разом із заступником Вадімом Сайдулаєвим та керівництвом області узгоджували деталі включення проєкту «Реконструкція існуючої будівлі під дитячий садок «Берізка» в смт Велика Лепетиха» до об’єктів,  які будуть реалізовані в рамках програми «Велике будівництво». Разом з тим, обговорили можливість капітального ремонту декількох доріг селища у рамках цієї ж програми.