Щотижнева апаратна нарада

Дата: 28.09.2021 11:53

Селищний голова Максим Колокот провів щотижневу апаратну нараду. Разом із керівниками відділів Великолепетиської селищної ради, комунальних підприємств селища, старостами старостинських округів та за участю начальниці Великолепетиської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області Світлани Маленди обговорили наступні питання:

- виконання бюджету,
- наповнення бюджету, зокрема щодо роботи по укладанню договорів оренди з фізичними та юридичними особами по не витребуваним часткам (паям), переглядаються раніше укладені договори оренди на предмет збільшення орендної плати  з 3 до 12 %;
-  підготовка навчальних закладів до опалювального сезону, ряд організаційних, поточних питань освітньої галузі;
- робота з благоустрою, про ліквідацію поривів на водомережі та питання водопостачання в громаді;
- підготовка до святкування Дня працівників освіти та Дня селища Велика Лепетиха, ряд інших поточних питань.
За підсумками апаратної наради присутнім були надані відповідні рекомендації, доручення, ряд питань поставлено на контроль.