Дата: 28.09.2021 16:27

Вихованець Великолепетиського Спортивного клубу, майстер спорту України Пишенков Олександр став бронзовим призером у першій вправі присідання на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Швеції, місто Хальмстад.

Щиро вітаємо Олександра з перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах та в найближчому майбутньому виконати норматив майстра спорту міжнародного рівня. Також дякуємо тренеру Ярославу Халусу за гідну підготовку наших спортсменів.

Ми дуже раді, що маємо вихованців, які можуть представляти наш Спортивний клуб та Великолепетиську громаду не тільки на Українській але й на міжнародній арені.