Великолепетиська селищна рада

День працівників освіти

Дата: 01.10.2021 17:22

У першу неділю жовтня в Україні традиційно святкують День працівників освіти. І це не тільки професійне свято вчителів. У цей день кожен з нас згадує свого Вчителя, того, кому ми зобов`язані своїми життєвими й професійними перемогами, хто допоміг обрати правильну стежку в житті. Не минулося без урочистостей і в нашій громаді.

30 вересня у Великолепетиському центральному Будинку культури відбулись заходи з нагоди відзначення цього свята. До речі, у досить нестандартному форматі. Освітян дивували креативними сюрпризами працівники центру дитячо-юнацької творчості (директор Інна Ковпей), Великолепетиської дитячої школи мистецтв (директор Ірина Березань), центрального Будинку культури (директор Тетяна Хребтова), закладів освіти.

У святі взяли участь селищний голова Максим Колокот, начальник відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяна Трохименко, завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяна Вольська.

Почався захід з неймовірного мініспекталю театру тіней (керівник Тетяна Рогожа) та феєричного виступу саксофоніста Ігоря Ільєнка. Далі для глядачів працював канал «Teacher TV» (ведучі Ліна Кононенко та Ігор Москаленко). Епогеєм свята стало пряме включення церемонії «Оскар для вчителя - 2021» (ведучі  – Інна та Андрій Земляні), у ході якої селищний голова Максим Колокот звернувся зі щирими та теплими словами привітання до освітян і висловив величезну людську подяку за те, що педагоги частину свого життя віддають дітям і роблять усе можливе, щоб вони переймали колосальний досвід та знання. А  також побажав кожному здоров’я, успіхів, добробуту.  Ну й звісно, як же в такий день без нагород?

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України Глобу Антоніну Йосипівну, директора комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради, Крочак Раїсу Семенівну, директора комунального закладу «Малолепетиський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка» Великолепетиської селищної ради, Поповича Сергія Ярослововича, учителя початкових класів комунального закладу «Малолепетиський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка» Великолепетиської селищної ради.

За високий професійний рівень, впровадження сучасних методів навчання та виховання дітей, високу педагогічну майстерність почесними грамотами селищного голови відзначені Кайда Наталя Сергіївна, логопед комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради, Канавка Олена Миколаївна, вихователь Великолепетиського я/с № 2, Кондрашова Юлія Вікторівна, учитель комунального закладу «Князегригорівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради,  Рогачов Юрій Вікторович, керівник гуртка комунального закладу «Центр дитячо-юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради, Денисенко Наталя Володимирівна,  музичний керівник комунального закладу «Малолепетиський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Барвінок» Великолепетиської селищної ради.

Первинні профспілкові організації одержали вітання та подарунки від голови селищної профспілки Оксани Смірнової.

Потому гостей свята закружляли в танці вихованці хореографічного гуртка комунального закладу «Центр дитячо-юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради, шквал позитивних емоцій викликав відеоролик «Один день з життя педагога», відчуття єдиної освітянської родини подарувало спільне виконання глядачами пісні «Червона рута». Непідробний інтерес викликала гра вчителів проти учнів «Хто кого?». І не важливо, хто переміг, важливо, що діти й педагоги разом. Доповнили атмосферу свята Володимир Мікула та Світлана Кокляр.

Урочистим і величним завершенням концерту став виступ оркестру Великолепетиської дитячої школи мистецтв.

Шановні працівники освіти!

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої  громади, України.

Щиросердно бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.