Проєкт рішення сесії селищної ради "Про структуру та граничну чисельність комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради"

Дата: 30.09.2021 17:06

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проєкт РІШЕННЯ

_______ сесії селищної ради VІІI скликання

__

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Закону України «Про позашкільну освіту», відповідно до наказу Міністерства культури № 587 від 11.08.2015 року «Про затвердження Примірних штатних нормативів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)», враховуючи лист відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради від 01 жовтня 2021 року № 06-01/507, висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити структуру та граничну чисельність комунального позашкільного  навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради згідно додатку.

2. Рішення вступає в силу з моменту його прийняття.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Селищний голова                                                               Максим КОЛОКОТ

до рішення _____сесії

селищної ради VIII скликання

від _________ №_____

рішення _____сесії

Великолепетиської селищної ради VIII скликання

від «__»______ 2021 №____

Структура та гранична чисельність комунального позашкільного

навчального закладу  «Великолепетиська дитяча школа мистецтв»

Великолепетиської селищної  ради

П/П

Назва посади

штатних

одиниць

1.

2.

Завідувач господарством

3.

Прибиральник службових приміщень

4.

Бухгалтер

5.

Викладач мистецької школи (за видами навчальних дисциплін)

12

ВСЬОГО

16

ВСЬОГО по комунальному позашкільному навчальному закладу  «Великолепетиський дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради  16  штатних одиниць.

Секретар ради                                                                                Л. ЛИЧ

ПОЯСНЮВАЛЬНА

до проєкту рішення Великолепетиської селищної ради

«Про структуру та граничну чисельність комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв»

Великолепетиської селищної ради»

Проєкт рішення розроблений відповідно до Законів  України                           «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», наказу Міністерства культури                    № 587 від 11.08.2015 року «Про затвердження Примірних штатних нормативів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)», з метою задоволення потреб естетичного виховання та змістовного дозвілля дітей та молоді, створення сприятливих умов для розвитку, підтримки, стимулювання творчо обдарованих дітей, збереження існуючого контингенту учнів, належного функціонування комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» протягом 2021-2022 навчального року.

Показник контингенту учнів комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради протягом останніх десяти років, його бажаний прогнозований зріст, результативність діяльності закладу свідчить про належний рівень попиту населення щодо отримання початкової мистецької освіти.

Навчання в комунальному позашкільному навчальному закладі  «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» здійснюється через індивідуальні та колективні форми позашкільної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів. Наповнюваність груп, класів відповідає нормативним вимогам. Тож, на наступний 2021-2022 навчальний  рік пропонується затвердити структуру та граничну чисельність зазначеного закладу із загальною кількістю 16 штатних одиниць.

Виконання даного рішення не потребує додаткових фінансових витрат.

Начальник відділу

соціально-культурної сфери