Обговорили питання включення доріг селища до переліку об’єктів  «Великого будівництва» Херсонщини

Дата: 08.10.2021 14:53

Більшість доріг Великолепетиської громади знаходяться у неналежному стані та потребують негайного ремонту. Свого часу Великолепетиською селищною радою була виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення капітальних ремонтів існуючого дорожнього покриття вулиць Михайлівська, Ліни Костенко частин Дніпровської, та Ярослава Мудрого. Днями отримано позитивні експертні звіти.

Згідно вказаних експертних звітів, загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах, станом на 1 жовтня 2021 року складає: Михайлівська – 7 505,177 тис. грн.;  Ліни Костенко – 3 005,524 тис. грн.; Ярослава Мудрого – 1 706, 775 тис. грн..; Дніпровська – 2 709,184 тис. грн..

7 жовтня обговорили питання включення вказаних доріг до переліку об’єктів  «Великого будівництва» Херсонщини селищний голова Максим Колокот на зустрічі із заступником директора державної установи «Місцеві дороги Херсонщини» Анатолієм Галамагою.

«Катастрофічно потребує ремонту вулиця Ліни Костенко, - зазначив Максим Вікторович, - з відповідним проханням постійно звертаються тамтешні жителі, адже цією жахливою (особливо у погану погоду) дорогою вже багато років діти, їх батьки та вчителі йдуть до школи». Не менш важливою є і вулиця Михайлівська, якою рухаються мешканці багатоповерхівок, яка фактично з’єднує центр селища з районом Забалка. Про частину Дніпровської (в районі готелю/набережної) взагалі важко говорити, адже потужними дощами вона постійно зазнає руйнування. Також під час зустрічі Максим Вікторович підняв питання стану дороги до Катеринівського старостинського округу. Домовилися про проведення ямкового ремонту  вказаної дорожнього покриття.

Отже маємо надію, що ремонт вказаних доріг за програмою «Велике будівництво» все ж відбудеться, і ми матимемо новенькі а головне - безпечні дороги.