Про благоустрій

Дата: 08.10.2021 17:08

Сьогодні стан благоустрою Великолепетиської громади поступово покращується. Збільшується чисельність працівників з благоустрою селищної ради, для їх комфортної роботи поступово створюються відповідні умови. Сьогодні майже всі робітники з благоустрою, включаючи старостинські округи, вже забезпечені необхідними комплектами спецодягу (днями будуть додаткові доставки з необхідними розмірами).

Кипить робота із благоустрою території. Останнім часом збиралося та вивозилося сміття, опале листя та сухостій. Приводили до ладу в’їзд у Велику Лепетиху (зі сторони пушки). На разі тривають роботи по прибиранню, вапнуванню дерев та бордюрів центральних вулиць.

Просимо жителів селища і всієї громади не стояти осторонь, виконувати свій обов’язок по прибиранню прибудинкових територій та активно долучатися до наведення порядків!