Проєкт рішення сесії селищної ради "Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад"

Дата: 08.10.2021 17:41

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______ сесії селищної ради VІІI скликання

________________№ __________

Про підтвердження членства
у Всеукраїнській асоціації громад

Враховуючи, що Великолепетиська селищна рада є членом Всеукраїнської асоціації громад за правонаступництвом (на підставі ч. 9 пункту 6-1 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»), керуючись статтями 26 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Підтвердити членство Великолепетиської селищної ради у Всеукраїнській асоціації громад.

2. Доручити представляти інтереси Великолепетиської селищної ради у Всеукраїнській асоціації громад селищному голові Колокоту Максиму Вікторовичу.

3. Передбачити у бюджеті територіальної громади на 2022 рік кошти на сплату щорічного членського внеску із розрахунку 0,50 грн. на одного жителя територіальної громади.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                                  Максим КОЛОКОТ