Великолепетиська селищна рада

«Херсонщина кольору лісу»

Дата: 11.10.2021 10:53

Великолепетиська громада долучилася до президентської програми «Зелена країна», спрямованої на збереження природи та відновлення лісів в Україні.

На вихідних у Великій Лепетисі на території Парку пам’яті жертв Голодомору висадили близько 100 молодих дерев  у рамках акції «Херсонщина кольору лісу». До акції долучилися представники влади, громадської організації ветеранів та воїнів АТО, представники Великолепетиської спілки ветеранів афганістану (воїнів - інтернаціоналістів), Великолепетиського лісництва, працівники селищної ради з благоустрою та мешканці селища.

Також усі бажаючі могли взяти саджанець з собою та висадити біля своїх будинків, чи деінде на території громади. Близько 300 дерев для висадки було передано в старостинські округи громади.