Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 11.10.2021 15:40

8 жовтня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради на якому розглянуто 27 питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

У рамках засідання схвалено рішення про внесення змін до рішення третьої сесії селищної ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року № 41 «Про бюджет Великолепетиської селищної територіальної громади на 2021 рік», схвалено внесення змін до селищної цільової Програми «Доступна та якісна медицина на 2021-2023 роки».

Погоджено:
- звіт про виконання фінансового плану Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» за ІІ квартал 2021 року,
- внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради на 2021 рік
- Положення про госпрозрахунковий ортопедичний та альтернативний стоматологічний кабінет комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради
- проєкт положення про Молодіжну раду при Великолепетиській селищній раді.

Виконкомом селищної ради було заслухано інформацію та прийнято відповідне рішення стосовно готовності закладів соціально-культурної сфери селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період  2021/22 року.

Також рішеннями виконавчого комітету
- затверджено інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються сектором містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Великолепетиської селищної ради через відділ «Центр надання адміністративних послуг»
- визначено уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення;
- утворено міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
- прийнято рішення «Про встановлення опіки над малолітньою дитиною».

Рішеннями виконавчого комітету надано 9 дозволів на очищення лісосмуг від захаращення, обговорено та прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади на лікування у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем.