Підсумки щотижневої апаратної наради

Дата: 12.10.2021 08:28

11 жовтня селищний голова Максим Колокот провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, спеціалістами апарату селищної ради. Нарада розпочалася інформацією про поточне виконання бюджету Великолепетиської територіальної громади. Особливу увагу приділили питанням про стан епідемічної ситуації на території громади, рівень захворюваності на COVID-19, проведення заходів з вакцинації.

Про поточну роботу, проблемні питання та напрацювання доповідали начальники відділів селищної ради:
- повідомлено про стан готовності закладів освіти та інших комунальних закладів до опалювального сезону;
-13 жовтня відбудеться позачергова сесія селищної ради, підготовлені усі проєкти рішень;
- ведеться підсумок роботи по наповненню бюджету у питанні збільшення орендної плати згідно додаткових угод;
-  Службою у справах дітей проведено профілактичні рейди на території громади, вирішуються поточні питання;
-  підготовлено пакет документів на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Великолепетиської селищної ради (містобудівної документації);
- ведеться робота по розробці Стратегії поводження з твердими побутовими відходами;
-  вирішено питання поганого телефонного зв'язку у Князе-Григорівці;
- наголошено на активізації та необхідності посиленої роботи COVID патрулів
- присутніх поінформовано про підсумки поточної роботи з благоустрою на території громади.

На апаратній нараді у режимі відеозв’язку були присутні і старости старостинських округів громади. Говорили про робочі моменти, акцентувати увагу на проблемних питаннях. Всі учасники наради отримали відповідні доручення та завдання.