Засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 13.10.2021 08:25

12 жовтня під головуванням селищного голови Максима Колокота проведено засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Присутні на засіданні директори медичних закладів селища Ольга Чістікова та Гохар Алі-Шах зазначили, що дійсно чисельність захворюваності на COVID-19 збільшується, проте ситуація не критична і тримається під контролем. На сьогодні у лікарні знаходиться лише 2 людини з підозрою і 1 хвора. На лікуванні вдома з легким перебігом хвороби перебуває 78 чоловік.

Разом з тим основна проблема швидкого розповсюдження вірусу, як вважають лікарі – це безвідповідальність самих хворих, які не дотримуються режиму самоізоляції, відвідують громадські місця, магазини, зустрічаються зі знайомими тим самим заражають оточуючих.

Також під час засідання:

- підняли питання термінів доставки аналізів на covid-19 до м. Херсон та отримання результатів , зауваживши, що зараз необхідно максимально скоротити час очікування;

- наголосили на дієвості та необхідності вакцинації;

- обговорили епідемічну ситуацію у закладах освіти, оскільки ситуація контрольована, на разі вирішено не запроваджувати дистанційне навчання;

- наголосили на необхідності посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів громадянами, суб’єктами господарювання;

- прийняли рішення відмінити святкування Дня Великої Лепетихи (попри те, що захід планувався дуже давно і для святкування все готово, вирішили не наражати на небезпеку людей);

- наголосили на активізації роботи по дезінфекції місць скупчення людей, території місць перебування хворих на COVID-19

Враховуючи епідемічну ситуацію у Великолепетиській громаді, рекомендації обласної комісії ТЕБ та НС селищною комісією прийняті відповідні міри та обмеження.

Шановні громадяни! Просимо з відповідальністю ставитися до здоров’я власного та оточуючих. Усі стомилися від карантинних обмежень, проте поширення коронавірусної інфекції із кожним днем прогресує. Просимо з розумінням сприймати ситуацію, що склалася на території громади, дотримуватися протиепідемічних заходів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.