Результати роботи Центру надання адміністративних послуг Великолепетиської селищної ради за 9 місяців 2021 року

Дата: 18.10.2021 08:30
Кількість переглядів: 163

Повідомляємо про результати роботи за 9 місяців 2021 року. Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради протягом 9 місяців 2021 року було надано 10521 адміністративних послуг різного характеру.

Фото без опису

Зокрема громадяни звернулися та отримали наступні послуги:

  • адміністративні послуги соціального характеру – 863 послуга;
  • адміністративні послуги Відділу у Великолепетиському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонські області – 2294 послуги, з них 2196 послуга онлайн;
  • адміністративні послуги відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації – 36 послуг;
  • адміністративні послуги відділу земельних відносин Великолепетиської селищної ради – 359 послуги;
  • адміністративні послуги наданні безпосередньо адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 3277 послуг (довідки відділу ЦНАП).
  • адміністративні послуги з державної реєстрації актів цивільного стану –  184 (реєстрація народженя - 46, реєстрація смерті – 132, шлюбу - 6)
  • адміністративні послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень -  2258 послуги.

За послугами з реєстрації місця проживання звернулось 213 осіб, знято з реєстрації місця проживання - 165 громадян.

За отриманням послуг мобільного сервісного центру МВС, через попередній запис у відділі ЦНАП звернулись 433 особи.

Видано одноразових проїзних талонів на проїзд пільгових категорій громадянам – 361.

В рамках реалізації проектів Програмою розвитку ООН в Україні отримано ЦНАПом отримано «Мобільний кейс», завдяки якому маломобільні версти населення та мешканці віддалених населених пунктів можуть отримувати якісні адміністративні послуги, не відвідуючи установу.

Також для автоматизації процесів надання адміністративних послуг та ведення власного Реєстру територіальної громади отримано програмний комплекс «ЦНАП SQS.Реєстр,  

На виконання умов співфінансування даних проектів та для ефективного надання адміністративних послуг було закуплено 2 персональні комп’ютери вартістю 15 000 грн та серверне обладнання на суму майже 42 000 грн для запуску Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів – Трембіта, що дозволить  обмінюватися даними між державними органами та органами місцевого самоврядування через інтернет, і в подальшому збільшувати кількість електронних послуг. 

У ЦНАПі зароваджено шеринг документів через Дія.QR, що дає можливість прийняти громадян з е-паспортом та не відправляти їх за копіями документів а приймати документи в електронному вигляді.

Також нагадуємо про міні чергу.

Отже, робота Центру спрямована не лише на прийом пакету документів від суб’єктів звернень, а й на підвищення якості їх надання, підвищення рівня задоволеності заявників під час перебування у Центрі.

Дякуємо за довіру, підтримку та розуміння. Працюємо для Вас!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь