Захист прав дітей

Дата: 18.10.2021 09:13

08 жовтня 2021 року голова селищної ради Максим Колокот, керівників відділів та служб громади провів засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалися питання:

- Про визначення форми влаштування дитини-сироти;

- Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітнього сина;

- Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої доньки;

- Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітнього сина;

- Про надання дозволу на дарування малолітній дитині земельних ділянок.

Членами комісії детально вивчені матеріали справ та прийняті відповідні протокольні рішення.

За результатом розгляду питання щодо влаштування дитини-сироти, прийнято одноголосне рішення про встановлення опіки над дитиною, яке затверджено рішення виконкому.

Щодо доцільності чи недоцільності позбавлення батьківських прав                     3 батьків відносно 3 дітей, з метою забезпечення прав та інтересів дітей, відвернення загрози для життя, здоров’я та їх морального виховання, що виникли внаслідок злісного невиконання батьками батьківських обов’язків, членами комісії одноголосно прийнято 3 рішення про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітнього сина, матері відносно малолітньої доньки та матері відносно малолітнього сина, за результатами до Великолепетиського районного суду підготовлено 1 позовну заяву про позбавлення матері батьківських прав та 3 висновки органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьків батьківських прав.

При розгляді питання щодо дарування дитині земельних ділянок, прийнято протокольне рішення про надання законному представнику малолітньої дозволу на укладення та підписання договорів дарування земельних ділянок, яке затверджено рішення виконкому.

Підводячи підсумок засідання комісії, селищний голова Максим Колокот  зазначив, що за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.

Начальник служби у справах дітей селищної ради   О. ГОРБАЧ