Дата: 20.10.2021 15:44

Про підсумки ремонтних робіт виконаних у вересні на підвищувальній насосній станції. За інформацією Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» на підвищувальній насосній станції проведено ряд ремонтних робіт:

- насосний агрегат, (який вийшов з ладу та залишив без води жителів багатоповерхівок мікрорайону по вул. Каховська і прилеглих будинків) замінили на новий - більш ефективний;

- замінили зношені водопровідні труби (у ході робіт було виявлено багато поривів, які, зокрема, стали причиною втрат та перебоїв з водою);

- замінили недіючі засувки на згаданій частині водогону (у разі необхідності тепер буде змога перекривати воду лише мікрорайону а не всієї південної частини селища).

Щиро дякуємо робітникам Сількомунгоспу за щоденну нелегку працю.