Атестаційна комісія в дії

Дата: 20.10.2021 17:11

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 № 930, зі змінами, внесеними наказами МОН, молоді та спорту України  від 20.12.2011  № 1473 та МОН України від 08.08.2013 № 1135.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Для організації та проведення атестації педагогічних працівників у навчальних закладах освіти Великолепетиської селищної ради та відділі соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради до 20 вересня створено атестаційні комісії І та ІІ рівнів.

20 жовтня 2021 року в режимі ZOOM-конференції (у зв’язку з карантинними обмеженнями) відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня у відділі соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради. Участь в роботі взяли Тетяна Трохименко, начальник відділу соціально-культурної сфери селищної ради, голова комісії, Тетяна Вольська, завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери селищної ради, заступник голови комісії, Лариса Городнича, головний спеціаліст сектору освіти відділу соціально-культурної сфери селищної ради, секретар комісії. Члени комісії: Наталя Мітяєва, директор КЗ «Князегригорівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради, Ольга Носальська, учитель математики КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради, Алла Євтушенко, вихователь Великолепетиського я/с № 1 Великолепетиської селищної ради.

У ході роботи розглянуто наступні питання.

1. Розгляд та затвердження списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2021-2022 навчальному році.

2. Розгляд подання керівника комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» (Глоба А. Й.) про присвоєння Новіковій І. О., практичному психологу зазначеного закладу, кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

3. Ознайомлення з графіком засідань атестаційної комісії.

Бажаємо всім педагогам підтвердити або підвищити кваліфікаційний рівень та дотримуватися вимог чинного законодавства у зв’язку з карантином.  Будьмо здорові!