Дата: 21.10.2021 13:15

Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 5 кисневих концентраторів, що використовуватимуться за призначенням сімейних лікарів як надійне та ефективне джерело додаткового кисню.

Сучасні медичні апарати V5-WN-NS, загальною вартістю 195 000 грн., було прийнято до комунальної власності Великолепетиської громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області рішенням 15 позачергової сесії селищної ради.

За словами директора КП «Великолепетиський ЦПМСД» Гохара Алі-Шаха ці концентратори отримуватимуть ті пацієнти громади, які перехворіли на COVID-19 і виписані зі стаціонару, однак все ще потребують кисневої підтримки.

Кисневий концентратор – це електрична установка, яка забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації.