Дата: 26.10.2021 11:46

Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Великолепетиської громади на 2022 рік та основні напрями розвитку на 2023-2024 роки (далі − Програма).

Орган, шо прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Великолепетиська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Великолепетиської громади на 2022 рік та основні напрями розвитку на  2023-2024 роки розпочато з дня її оприлюднення, а саме з 26 жовтня 2021 року на офіційному веб сайті Великолепетиської селищної ради та триватиме до 09 листопада 2021 року включно.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування.

Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 74502, смт. Велика Лепетиха, вул. Соборна, 3, каб. 14.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Великолепетиської громади на 2022 рік та основні напрями розвитку на 2023-2024 роки подаються до Великолепетиської селищної ради за адресою: каб. 14, вул. Соборна 3, смт. Велика Лепетиха, Херсонська область, 74502, або на електронну адресу: vsksvlep@ukr.net або за тел.0955448397.

Відповідальна особа: Трохименко Тетяна Вікторівна (контактні дані: tatianat2775@gmail.com, телефон 0955448397.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 09 листопада 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування