На засіданні виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради

Дата: 01.11.2021 16:19

Минулого тижня на засіданні виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради розглянули та підтримали  19 питань порядку денного. Відтак членами виконкому було заслухано та прийнято до відома звіти керівників навчальних закладів загальної середньої освіти, погоджено звіт про виконання бюджету Великолепетиської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Також виконкомом прийнято рішення «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху», встановлено тарифи на водопостачання для Малолепетиського та Катеринівського старостинських округів.

Так, виконавчим комітетом  було вирішено:
 встановити з 01 листопада 2021 року Малолепетиському багатогалузевому госпрозрахунковому підприємству по обслуговуванню сільського населення "Господар" (Код ЄДРПОУ 40315903) тарифи для всіх категорій споживачів згідно із структурою, що додається:
- водопостачання – 24,97 грн/м3, для населення с. Мала Лепетиха;
- водопостачання – 27,90 грн/м3, для бюджетних установ с. Мала Лепетиха;
- водопостачання – 27,90 грн/м3, для інших споживачів с. Мала Лепетиха.

Встановити з 01 листопада 2021 року комунальному підприємству «ВОДОГРАЙ» (код ЄДРПОУ 42705026) тарифи для всіх категорій споживачів, згідно із структурою, що додається:
- водопостачання – 24,50 грн/м3, для населення сіл Катеринівка та Костянтинівка;
- водопостачання – 31,85 грн/м3, для бюджетних установ сіл Катеринівка та Костянтинівка;
- водопостачання – 36,75 грн/м3, для інших споживачів сіл Катеринівка та Костянтинівка.

Також рішеннями виконавчого комітету було надано дозволи  7 громадянам на очищення лісосмуг від захаращення, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги, про присвоєння адресного номера та інші.