Засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»
2 листопада 2021 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради щодо попереднього розгляду поданих документів на заміщення посади практичного психолога вище значеного закладу.
Відповідно до розпорядження селищного голови від 18 жовтня 2021 року № 147 створено конкурсну комісію в складі 6 осіб. У засіданні брали участь 5 з 6 членів комісії (комісія є повноважною за умови присутності на її засіданні не менше двох третин від її затвердженого складу).
На розгляд комісії подано документи від однієї особи:
-
письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
-
письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
-
копію паспорта громадянина України;
-
копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною);
-
копію трудової книжки.
Членами комісії розглянуто документи на відповідність встановленим законодавством вимогам та одноголосно ухвалено рішення щодо допущення Глоби Аліни Євгенівни до конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради.