Дата: 15.11.2021 16:43

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Великолепетиська селищна рада оприлюднює Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Великолепетиської громади на  2022-2027 роки та плану заходів на 2022-2024 роки з реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Стратегія розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки (далі – Стратегія) та план заходів на 2022-2024 роки з реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки (далі − План заходів).

Стратегія та План заходів спрямовані на досягнення стабільного зростання якості життя населення на основі збалансованого та узгодженого розвитку економіки та соціуму, що базується на інноваціях, ощадливому ставленні до природного середовища, з урахуванням стратегічних інтересів держави.

У Стратегії визначені три стратегічних напрями:

1. Стратегічна ціль 1 «Розвиток конкурентоспроможної економіки».
  2. Стратегічна ціль 2 «Забезпечення високої якості життя».
  3. Стратегічна  ціль 3 «Створення умов для всебічного гармонійного розвитку жителів громади».

Невід’ємною частиною Стратегії є План заходів з її реалізації. План заходів впроваджується в 2 етапи: перший - 2022-2024 роки; другий - 2025-2027 роки.

Кожен напрям Плану заходів складатиметься: зі схеми відповідного напряму, структури проєктів, із самих проєктних пропозицій, які мають першочергове значення для розвитку громади та показників оцінки його реалізації. Крім цього, документ містить результативні показники.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа місцевого планування:

Великолепетиська селищна рада.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, в тому числі:

а)   дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 15 листопада 2021 року і триває до 15 грудня 2021 року.

б)   способи участі громадськості:

Обговорення проводиться шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, які подаються безпосередньо до відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради (74502, смт. Велика Лепетиха, вул. Соборна, 3 каб. 14) або на електронну адресу: vsksvlep@ukr.net

Письмові пропозиції подаються:

фізичними особами − із зазначенням П.І.Б., місця проживання, із особистим підписом;

юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в)    проведення запланованих громадських слухань:

у зв’язку з карантинними обмеженнями червоної зони не передбачаються.

ґ) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради. 74502, смт. Велика Лепетиха, вул. Соборна, 3 каб. 14. Електронна адреса: tatianat2775@gmail.com

Строки подання зауважень та пропозицій 30 днів: з 15 листопада 2021 року до 15 грудня 2021 року.

д)   місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки та Плану заходів із реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки