До уваги отримувачів дотації за наявні бджолосім’ї

Дата: 17.11.2021 11:21

Відповідно до наказу Мінагрополітики від 05 листопада 2021 року № 336 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї», сума коштів спеціальної бюджетної дотації для суб’єктів господарювання – власників бджолосімей становить 54,66 % від нарахованої  дотації.

Даний наказ був прийнятий на підставі зведених відомостей про нарахування сум дотацій за бджолосім’ї. До 31 грудня 2021 року виплати надійдуть через банки на розрахункові рахунки  фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і яким нарахована дотація за бджолосім’ї.