До уваги пасажирів автобусу, який рухається селищним маршрутом!

Дата: 17.11.2021 17:49

З 01 грудня поточного року ціна квитка для одного пасажира становитиме 5,00 грн. Таке рішення прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради ( від 15.11.2021 року № 217).

Нагадаємо, що на початку вересня приватне акціонерне товариство «Великолепетиське АТП 16543» звернулося до селищної ради щодо встановлення розміру тарифу на послуги міського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам.

Враховуючи звернення виконкомом селищної ради (рішення від 26.10.2021 року  № 190) встановлено тариф на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, який здійснюється у звичайному режимі руху в смт Велика Лепетиха у розмірі 8,50 грн. за одну поїздку.

Аби для жителів така ціна проїзду не була великим тягарем, селищна рада компенсуватиме ПРаТ «Великолепетиське АТП 16543» різницю в тарифі – 3,50 грн.