Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія.

Дата: 17.11.2021 17:39
Кількість переглядів: 143

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія.

Вид процедури: Переговорна процедура закупівлі (скорочена).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-10-011587-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Умови застосування - відповідно до абзацу четвертого пункту 3 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», якою передбачено, передбачено проведення переговорної процедури в разі нагальної потреби здійснити закупівлю у зв’язку з розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника.

Обґрунтування закупівлі:

1. Замовником  КНП «Великолепетиська лікарня» були отримані листи-звернення від ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» про розірвання Договору на постачання електричної енергії , в яких постачальник повідомляє, що у зв’язку зі значними коливаннями ціни електричної енергії на ринку України, Товариство змушене ініціювати розірвання договору постачання електричної енергії. Тому у замовника виникає нагальна потреба у закупівлі електричної енергії до проходження закупівлі відкритих торгів, а саме на суму що не перевищує 20% суми договору з ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» на 2021р. згідно ст.3, ч.7, п.3, абз.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» - розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника.

2. Зважаючи на вищенаведене прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі на підставі абз.3 пунк.3 част.2 ст.40 Закону, а саме якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю, в тому числі у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Застосування переговорної процедури закупівлі в такому випадку здійснюється за рішенням замовника щодо кожного тендера.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 45350,00 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

Ціна на електричну енергію сформована відповідно до компонентів визначених у індивідуальній комерційній пропозиції постачальника електричної енергії ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь