Громадські обговорення проєкту плану заходів на 2022-2024 роки з реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки

Дата: 19.11.2021 08:46

З метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Великолепетиська селищна рада оприлюднює проєкт плану заходів на 2022-2024 роки з реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки.

Ознайомитися з текстом документа можна у доданому файлі. Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади.

Контактною особою з питань громадських обговорень проєкт плану заходів на 2022-2024 роки з реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки є начальник відділу соціально-культурної сфери Тетяна Трохименко. Пропозиції та зауваження направляти на електронну адресу tatianat2775@gmail.com. Усі зібрані матеріали будуть опрацьовані, систематизовані у єдиний документ та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

Проєкт плану заходів на 2022-2024 роки з реалізації стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки