Захист прав дітей

Дата: 19.11.2021 12:52

15 листопада 2021 року селищний голова Максим Колокот, за участю керівників відділів та служб громади провів засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, на якому розглядалися питання:

1. Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно 2 дітей.
  2. Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітнього сина.

3. Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно 2 малолітніх дітей.

За результатом розгляду питання щодо доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно 2 дітей, детально вивчивши матеріали справи підготовлені до розгляду, заслухавши пояснення батька та вислухавши думку дітей, враховуючи факт невиконання батьківських обов’язків, взявши до уваги інтереси дітей, комісія більшістю голосів прийняла рішення про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно його сина та доньки. Службі у справах дітей дано завдання підготувати висновок до Великолепетиського районного суду про доцільність позбавлення громадянина батьківських прав та позовну заяву з вищезазначеного питання.

Відповідно до ухали Великолепетиського районного суду щодо надання висновку про доцільність чи недоцільність позбавлення батька батьківських прав відносно неповнолітнього сина, розглянувши позовну заяву матері дитини та матеріли підготовлені до розгляду, заслухавши пояснення позивача, а також враховуючи інтереси дитини та факт невиконання батьком батьківських обов’язків, більшістю голосів комісією прийнято рішення про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно його неповнолітнього сина. Службі у справах дітей дано завдання підготувати висновок до Великолепетиського районного суду про доцільність позбавлення громадянина батьківських прав.

За результатом розгляду питання про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно 2 малолітніх дітей, детально вивчивши матеріали справи, враховуючи, що попередньо, рішенням Великолепетиського районного суду дітей у батька було відібрано без позбавлення його батьківських прав, враховуючи факт злісного невиконання батьком батьківських обов’язків відносно малолітніх синів та відсутність звернень громадянина до відповідних установ щодо повернення йому дітей на виховання, враховуючи інтереси дітей, комісією одноголосно прийнято рішення про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно 2 малолітніх дітей. Службі у справах дітей дано завдання підготувати висновок до відповідного районного суду Дніпропетровської області та позовну заяву про позбавлення громадянина батьківських прав.

Підводячи підсумок засідання комісії, голова селищної ради Максим Колокот, зазначив, що кожна справа, в якій вирішуються питання пов’язані з дітьми, потребує детального вивчення ситуації, врахування різноманітних чинників, які можуть вплинути на їх інтереси, а тому у рішеннях стосовно дітей їх якнайкращі інтереси повинні мати першочергове значення.