Успішне завершення експериментальної роботи

Дата: 19.11.2021 15:40

18 листопада 2021 року відбулося засідання вченої ради КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», під час якого заслухано звіт директора Великолепетиського я/с № 1 Тетяну Степанець щодо закінчення експериментальної роботи з теми: «Розвиток мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку засобами медіаосвіти».

Результати експериментальної роботи закладу за  2018 – 2021 роки схвалено та запропоновано поширити досвід серед освітян області шляхом  проведення майстер-класів,  семінарів та видання збірника практичних матеріалів «Методи розвитку мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку засобами медіаосвіти».

Дослідно-експериментальна робота   дала  змогу  збагатити  та
збалансувати діяльність закладу дошкільної освіти.  Результати  роботи
підтверджують  актуальність,  необхідність  і  реальність  потреби  розвитку мовленнєвої діяльності дітей у час процвітання медіа.

Звичайно, досягти таких результатів педагогічний колектив зміг лише завдяки наполегливій та цілеспрямованій роботі, розумно організованій співпраці з Херсонською академією неперервної  освіти (науковий керівник Ольга Стребна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики дошкільної, початкової освіти й психології, методичний супровід – Вікторія Роздорожня, методист науково-методичної лабораторії дошкільного виховання) та місцевим органом управління освітою (Тетяна Вольська, завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради), і, безперечно, батьками. За роки впровадження експериментальної роботи заклад став майданчиком для проведення районних, а пізніше – селищних семінарів, майстер-класів, тренінгів для педагогічної спільноти та батьків.

Вітаємо колектив Великолепетиського я/с № 1 на чолі з директором Тетяною Степанець з підкоренням вершини й віримо, що далі будуть нові сходження.