Дата: 22.11.2021 08:37

У залі «Сучасність» Великолепетиського селищного музею завершена праця над стендом і експозицією «Культура Великолепетищини у 30 – 60-ті рр. ХХ ст.». Внесено зміни до експозицій «Післявоєнна відбудова», Голодомор 1946 – 1947 рр.», «Протистояння УПА і НКВС на Західній Україні», «Операція «Вісла», «Великолепетиське ПТУ № 22», «Видатні колгоспники», «Наші земляки ліквідатори аварії на ЧАЕС», «Культура Великолепетищини 70 – 80-х рр. ХХ ст..» та виставок телевізорів тощо.

У Актовій залі музею внесено зміни до виставок статуеток і годинників. Створено виставку ваз.

У залі «Декоративно-ужиткове мистецтво» створено виставку шкатулок.

Директор музею М. М. Марченко.