Відбулася нарада керівників та бухгалтерів закладів загальної середньої освіти

Дата: 25.11.2021 11:53

24 листопада 2021 року відбулася нарада керівників та бухгалтерів закладів загальної середньої освіти, у якій взяли участь Тетяна Трохименко, начальник відділу соціально-культурної сфери,  Тетяна Вольська, завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради та Наталя Побейвовк, директор комунальної установи «Централізована бухгалтерія». У  ході роботи відпрацьовані питання:

• підготовка до нового бюджетного року (закупівля продуктів харчування, твердого палива, бензину, дизельного пального, активної та реактивної електроенергії, перетікання (розподіл) електроенергії);
  • створення  спроможної освітньої мережі;
  •  виконання навчальних програм;
  • проведення та участь в олімпіадах, конкурсах.

За підсумками наради видано наказ, у якому чітко визначено конкретні заходи щодо створення необхідних умов для надання доступних та якісних освітніх послуг кожній дитині, а також  безперебійного функціонування закладів освіти.