На черговому засіданні робочої групи з розроблення символіки Великолепетиської територіальної громади вирішено затвердити герб та прапор взявши за основу символіку колишнього району.

Дата: 03.12.2021 09:13

До такого рішення прийшли дуже виважено, врахувавши усі звернення та зауваження жителів. На кожній зустрічі учасники робочої групи пропонували різні варіанти, висловлювали своє бачення символіки громади. Долучалися до процесу і мешканці Великолепетищини. Проте, на останньому засіданні,  учасники робочої групи більшістю голосів зійшлися на думці, що варто залишити ту символіку, яка була протягом багатьох років. Адже насправді вона якнайкраще характеризує нашу громаду, розкриває особливості усіх населених пунктів.

Отже на засіданні робочої групи вирішено підготувати та винести на розгляд сесії відповідне рішення: затвердити герб та прапор, узявши за основу символіку району (привівши у відповідність до вимог методичних рекомендацій щодо розробки символіки громади), а логотип та гасло - запропоновані жителем Великої Лепетихи Юрієм Фрізом.