У День місцевого самоврядування Великолепетиського селищного голову Максима Колокота нагороджено Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Дата: 08.12.2021 08:28

Так, очільник області Геннадій Лагута відзначив Максима Вікторовича за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у становлення і розвиток громади.

Урочистості відбулися 7 грудня під час засідання колегії ХОДА. Представникам місцевого самоврядування Геннадій Миколайович подякував за роботу, побажав всім плідної праці на благо громад, благополуччя та успіхів.

Приєднується до привітань і Великолепетиська селищна рада. Щиро радіємо за Максима Вікторовича і впевнено говоримо: наша громада у надійних руках.