Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2021 16:10

7 грудня своє професійне свято відзначали люди, на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Тож вчора з нагоди Дня місцевого самоврядування у  Великолепетиському Центральному будинку культури відбулися урочистості, на які зібралися керівництво та працівники апарату селищної ради, селищні депутати, старости старостинських округів, працівники комунальних закладів, установ селища, громадськість.

З професійним святом присутніх привітав селищний голова Максим Колокот, який наголосив на важливій ролі місцевого самоврядування, висловив подяку ветеранам самоврядування, побажав всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.

Pа сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Великолепетиського селищного голови нагороджено: депутатів Костянтина Дмитренка, Миколу Колокота, Вікторію Рогачову, Наталю Мітяєву, Рабовського Дмитра, начальника відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяну Трохименко, головного спеціаліста з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи Великолепетиської селищної ради Андрія Савченка, секретаря керівника Великолепетиської селищної ради Марину Щербину.

Святковий настрій подарували присутнім працівники Центрального будинку культури, філії комунального закладу – Князегигорівського СБК, Великолепетиської дитячої школи мистецтв.