З 13 грудня буде здійснюватись видача талонів на 2022 рік на безоплатний проїзд міським автобусним маршрутом

Дата: 09.12.2021 16:34

Шановні жителі Великолепетиської територіальної громади! З 13 грудня 2021 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради буде здійснюватись видача талонів на 2022 рік на безоплатний проїзд міським автобусним маршрутом по селищу Велика Лепетиха та на проїзд приміським автобусним сполученням у межах Великолепетиської територіальної громади (Малолепетиський та Князегригорівський старостинські округи).

При собі необхідно мати:

- паспорт громадянина України;

- докумен, що дає право на отримання відповідних пільг.

Талони видаватимуться на весь 2022 рік, в кількості по 6 штук на один календарний місяць на одну особу для жителів смт Велика Лепетиха та по 4 талони на одну особу для жителів Малолепетиського та Князегригорівського старостинських округів.

Прохання звернутись за талонами на пільговий проїзд до кінця 2021 року.

Отримати талони ви можите:

- для жителів смт Велика Лепетиха у відділі ЦНАП Великолепетиської селищної ради за адресою смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 2;

- для жителів Малолепетиського та Князегригорівського старостинських округів необхідно звернутись до своїх старост.