Нарада керівників закладів освіти

Дата: 13.12.2021 08:24

10 грудня 2021 року відбулася нарада керівників, бухгалтерів та  медичних сестер закладів освіти селищної ради під головуванням завідувача сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяни Вольської.  У ході роботи розглянуто актуальні питання щодо діяльності шкіл:

1. Безпечні умови для навчання і виховання, перебування та харчування в закладах освіти.

2. Замовлення документів про здобуття початкової освіти.

3. Використання залишків освітньої субвенції, освітньої субвенції НУШ, субвенції на інклюзивну освіту та проєкту «Спроможна школа» .

4. Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

5. Результати навчання відповідальних осіб за проведення тендерних процедур, за організацію харчування.

6. Організація харчування за новими нормами.

7. Організація інклюзивного навчання.

Учасники наради в ході спілкування отримали відповіді на запитання, що сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу, створенню безпечних умов у закладах освіти.

За результатами наради керівники закладів отримали ряд доручень та завдань, а також методичні рекомендації щодо подальшої роботи.