Профілактичні рейди на території громади

Дата: 13.12.2021 14:33

З метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення контролю за умовами виховання та утримання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, батьків, які самоусунилися від виконання батьківських обов’язків зацікавленими службами району проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Сім’я» 08 грудня 2021 року.

У рамках профілактичних рейдів, спеціалістами служби у справах дітей селищної ради, спільно з представниками комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», проведено відвідування родин з дітьми на території північної частини смт Велика Лепетиха у ході проведення рейдів обстежено 11 родин у яких виховується 19 дітей, за результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з’ясовані питання щодо забезпечення родин паливом, продуктами харчування на зимовий період, з батьками, опікунами, піклувальниками, проведено профілактичні бесіди з питань запобігання сімейному насильству, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.

Відповідно до ухвали Великолепетиського районного суду Херсонської області, з метою підготовки висновку органу опіки та піклування до суду щодо визначення місця проживання дитини, відвідано родину малолітньої за місцем проживання, проведено бесіду з члена сім’ї, складено акт обстеження умов проживання та встановлено факт фактичного проживання дівчинки. Фахівцями комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» складено акт оцінки потреб сім’ї/особи та висновок оцінки потреб сім’ї.

Дітей, що бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння на території сільської ради не виявлено.