Дата: 13.12.2021 14:52

Незабаром у Великолепетиській громаді з’явиться новенький санітарний легковий автомобіль, яким сімейні лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги будуть відвідувати пацієнтів старостинських округів громади.

Придбання автомобілю для нашої громади відбудеться за рахунок субвенції (607 тис. грн.) з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (Додаток 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1637-р).

Щиро дякуємо за сприяння у даному питанні народному депутату України Сергію Козирю, який відгукнувся на відповідне звернення від селищного голови Максима Колокота.

Службове авто допоможе покращити рівень медичного обслуговування, а мешканці найвіддаленіших куточків громади матимуть змогу отримувати необхідну медичну допомогу на дому.